Aktualności (64)

W ostanim czasie we Włoszech zorganizowano Zunifukowane Mistrzostwa Świata w kickboxingu gdzie wystapili zawodnicy z Bąkowski Fight Club. Jednym z nich była  Dominika Rembelska, która z Toskanii przywiozla tytuł Mistrzyni Świata a krążek koloru złotego przekazała na cel charytatywny dla bardzo poważnie chorej osoby.

Piaseczno od dawna słynie z mocnej reprezentacji sportów walki, a w szczególności kickboxingu, ale takiej historii jeszcze nie było. Sukces? – ogromny. Ale jeszcze większy wziąwszy pod uwagę, że Dominika zaczęła trenować kickboxing po czterdziestce. Jej determinację i zaangażowanie zauważył trener Piotr Bąkowski, wielokrotny mistrz świata, i poświęcił swój czas przygotowując ją indywidualnie do startów w zawodach – najpierw rangi krajowej, a teraz do Mistrzostw Świata.

Swój medal Dominika przeznaczyła na aukcję charytatywną dla swojego przyjaciela, który kilka miesięcy temu uległ wypadkowi i jego stan wciąż jest bardzo ciężki. „Ja wywalczyłam medal. Teraz zawalczmy razem o zdrowie i życie Bartka” – komentuje Rembelska.

sobota, 11 listopad 2017 12:38

Manicure Po Treningu

 

Drogie Panie związane z Bąkowski Fight Club, trenujecie ciężko aby utrzymać formę i zgrabne sylwetki. Jeśli postanowicie postawić kropkę nad "i: z pewnością będzie to elegancki manicure. Zapraszamy Was do gabinetu Metamorfoza - stylizacja paznokci w Józefosławiu, gdzie od listopada główną stylistką będzie Paulina Rolak :) Gabinet mieści się przy ul. Geodetów 23c lokal 9 w Strefa Ciszy Medical Spa.

Zdjęcie użytkownika Bąkowski Fight Club - Józefosław, Tarczyn.Zdjęcie użytkownika Piotr Bąkowski.Zdjęcie użytkownika Metamorfoza - stylizacja paznokci.

 

Zdjęcie użytkownika Metamorfoza - stylizacja paznokci.

 

 
PIELĘGNACJA DŁONI PIELĘGNACJA STÓP
Manicure klasyczny bez malowania 20 zł Manicure klasyczny  + Pedicure  klasyczny 100 zł
Manicure  klasyczny z malowaniem  40zł Pedicure klasyczny ( bez malowania ) 60 zł
Malowanie paznokci 20 zł Pedicure klasyczny z malowaniem 80 zł
Manicure hybrydowy 60 zł Pedicure hybrydowy / żelowy / akrylowy 110 zł
Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy 70 zł Malowanie paznokci lakier / hybryda 50 zł
Zdjęcie hybrydy/żelu/ akrylu 20 zł Pedicure japoński 90 zł
Żel/akryl na naturalną płytkę + hybryda 80 zł HENNA
Uzupełnienie paznokci metodą żelową/akrylową 80 zł Regulacja brwi 15 zł
Przedłużenie paznokci metodą żelową/akrylową 110 zł Henna brwi 15 zł
Odświeżenie 50 zł Henna brwi  + regulacja 25 zł
Naprawa paznokcia 20 zł Henna rzęs 30 zł
Manicure SPA/ japoński 50 zł Henna rzęs + brwi + regulacja brwi 45 zł
Baza proteinowa do każdej stylizacji + 10 zł DEPILACJA
Zdobienia Od  1 zł Depilacja wosk broda / wąsik 15 zł
Parafina (dłonie) 40 zł  
Parafina do zabiegu 20 zł
sobota, 30 wrzesień 2017 12:53

"Łączy Nas Sport..." podbija Europę

Kampania profilaktyki społecznej "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki" której jednym z autorów jest Piotr Bąkowski, działa już od 6 lat. Jej celem jest angażowanie dzieci i młodzieży w sport, jako forma profilaktyki zachowań o patologicznym charakterze. Do tej pory inicjatywa została objęta między innymi patronatem Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Sprawiedliwości i Polskiego Komitetu Olimpijskiego. - W tym roku nastąpił kolejny przełom, mówi Piotr Bąkowski. Akcja zyskała międzynarodowy komitet i ruszyła na podbój Europy pod nazwą "Connected By Sport Not Drugs". Na czele komitetu wspólnie stanęli międzynarodowi działacze świata sztuk walki: Cristiano Radicchci, Piotr Bąkowski, Łukasz Makarewicz. W tym roku międzynarodowa edycja kampanii znajdzie się wśród patronów "Zunifikowanych Mistrzostw Świata"- jednych z największych zawodów sztuk walki na świecie. Rolę międzynarodowych Ambasadorów akcji obejmą dyrektorzy regionalni związani z federacjami WTKA i UFR.

 

Sportnd RGB color OFICJALNE LOGO

 

 

 

 

wszystkie prawa zastrzezone
created by SERVPARK 2014